Az Ezer mosoly a Beteg Gyermekekért Alapítvány 2017-ben alakult!

Alapítványunk elsődleges célja a különböző betegségekben szenvedő gyermekek gyógyítását elősegítő orvosi műszerek és készülékek biztosítása az egészségügyi intézményekben, elsősorban kórházakban. Manapság szemmel látható a különböző kórházakban a műszerek, eszközök hiánya. Az alapítványunk azon törekszik, hogy az intézmények felszereltebbek legyenek.

Az Alapítvány kiemelt programja:

- Az orvosi eszközök, berendezések és műszerek segítése.

- A különböző betegségekben szenvedő gyermekek gyógykezelésének hozzájárulása.

Ezzel a lehetőséggel minden kórház élhet, ha az alapítványunkhoz fordul.

Céljaink megvalósításához telemarketinges munkatársaink is hozzájárulnak telefonon történő adománygyűjtésük során.

A támogató által felajánlott összeg vonatkozásában értéklevél is kérhető, mely az adományozásról szóló igazolás mellett számos információt tartalmaz az alapítvány tevékenysége.

Pénzbeli adományok mellett természetbeni adományokat is szívesen fogadunk, melyeket az intézmények számára juttatunk el.

Köszönjük, hogy meglátogatta honlapunkat és bízunk benne, hogy a jövőben támogatóink körében tisztelhetjük önöket.

Székhely: 1184 Budapest Építő utca 15/A  1/5
Telefonszám: +36-20-508-2042