Céljaink

Alapítványunk támogatásban részesíti Zsemlye Helénát!

Alapítványunk Smart Állítógéppel kívánja  támogatni Zsemlye Heléna beteg kislányt! Ennek összege 364.000 Ft

Kapcsolódó dokumentum

Alapítványunk havi szinten támogatni kívánja Zsemlye Helénát. Kapcsolódó dokumentum

Kapcsolódó dokumentum

Alapítványunk támogatásban részesíti az Új Szent János Kórház és Szakrendelőt!

A támogatott eszköz: Gyermekszemészeti réslámpa vizsgáló műszerrel és 1db elektromos asztallal szeretnénk segítséget nyújtani!

A készülék bruttó értéke: 1.000.000 Ft

Kapcsolódó dokumentum

Alapítványunk támogatni kívánja a Kenézy Kórház az Egészségért Alapítványt!

Alapítványunk támogatni kívánja a Kenézy Kórház Gyermek- és Ifjúságpszichiátriai Osztályát.
Kapcsolódó dokumentum

Alapítványunk támogatni kívánja a Semmelweis Egyetem Tűzoltó Utcai II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinikát!

Alapítványuk 2db Infúziós pumpával segítené a Gyermekgyógyászati Klinika Haematologiai osztályát.

Kapcsolódó dokumentum

Alapítványunk támogatni kívánja a Maglódi Napsugár Óvoda Gyermekeit Segítő Alapítványt!

Alapítványunk támogatni kívánja a Maglódi Napsugár Óvoda udvarának fejlesztését, biztonságosabbá és szebbé tételét.

Ennek nettó értéke: 1.000.000 Ft

Kapcsolódó dokumentum

Alapítványunk támogatni kívánja a Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézetet!

Alapítványunk bruttó 979.000 Ft-tal kívánja támogatni a Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet ápolásfejlesztési eszközeinek beszerzését.

Kapcsolódó dokumentum

Alapítványunk támogatni kívánja a Pécsi Gyermekgyógyászati Klinikát!

Alapítványunk bruttó 1.500.000 Ft értékű HFNC orrkanül eszközzel kívánja támogatni a Pécsi Gyermekgyógyászati Klinika Tüdőgyógyászati osztályát.

Kapcsolódó dokumentum

Alapítványunk támogatásban részesíti Ránics Dalma Kittit!

Alapítványunk havi szinten 40.000 Ft-tal kívánja támogatni Ránics Dalma Kitti gyógyulását.

Kapcsolódó dokumentum

Alapítványunk támogatásban részesíti az Észak-budai Szent János Centrumkórházat!

Alapítványunk támogatni kívánja az Észak-budai Szent János Centrumkórház Belgyógyászat-Kardiológia osztályát!

A támogatás bruttó értéke: 492.876 Ft