Céljaink

Alapítványunk támogatásban részesíti Zsemlye Helénát!

Alapítványunk havi szinten támogatni kívánja Zsemlye Helénát. Kapcsolódó dokumentum

Kapcsolódó dokumentum

Alapítványunk támogatásban részesíti az Új Szent János Kórház és Szakrendelőt!

A támogatott eszköz: Gyermekszemészeti réslámpa vizsgáló műszerrel és 1db elektromos asztallal szeretnénk segítséget nyújtani!

A készülék bruttó értéke: 1.000.000 Ft

Kapcsolódó dokumentum

Alapítványunk támogatni kívánja a Kenézy Kórház az Egészségért Alapítványt!

Alapítványunk támogatni kívánja a Kenézy Kórház Gyermek- és Ifjúságpszichiátriai Osztályát.
Kapcsolódó dokumentum

Alapítványunk támogatni kívánja a Semmelweis Egyetem Tűzoltó Utcai II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinikát!

Alapítványuk 2db Infúziós pumpával segítené a Gyermekgyógyászati Klinika Haematologiai osztályát.

Kapcsolódó dokumentum

Alapítványunk támogatni kívánja a Maglódi Napsugár Óvoda Gyermekeit Segítő Alapítványt!

Alapítványunk támogatni kívánja a Maglódi Napsugár Óvoda udvarának fejlesztését, biztonságosabbá és szebbé tételét.

Ennek nettó értéke: 1.000.000 Ft

Kapcsolódó dokumentum

Alapítványunk támogatni kívánja a Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézetet!

Alapítványunk bruttó 979.000 Ft-tal kívánja támogatni a Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet ápolásfejlesztési eszközeinek beszerzését.

Kapcsolódó dokumentum

Alapítványunk támogatni kívánja a Pécsi Gyermekgyógyászati Klinikát!

Alapítványunk bruttó 1.500.000 Ft értékű HFNC orrkanül eszközzel kívánja támogatni a Pécsi Gyermekgyógyászati Klinika Tüdőgyógyászati osztályát.

Kapcsolódó dokumentum

Alapítványunk támogatásban részesíti Ránics Dalma Kittit!

Alapítványunk havi szinten 40.000 Ft-tal kívánja támogatni Ránics Dalma Kitti gyógyulását.

Kapcsolódó dokumentum

Alapítványunk jelenleg  egy egészségügyileg megfelelő, dönthető háttámlás fotelre gyűjt, mely a nappali pihenésben segítené a beteg kislányt.

Kapcsolódó dokumentum

Alapítványunk támogatásban részesíti az Észak-budai Szent János Centrumkórházat!

Alapítványunk támogatni kívánja az Észak-budai Szent János Centrumkórház Belgyógyászat-Kardiológia osztályát!

A támogatás bruttó értéke: 492.876 Ft

Kapcsolódó dokumentum

Alapítványunk támogatni kívánja a Gyengénlátó Gyermekekért Alapítványt!

Alapítványunk ismét interaktív táblagépre gyűjt, mely segítene a látássérült gyerekek oktatásában, nevelésében és fejlesztésében.